Informacja dla rodziców

W celu wzmocnienia współpracy między szkołą, a rodzicami została utworzona nowa formuła tzw. Anonimowa Skrzynka Na Sygnały. Zwracamy się do Państwa z prośbą aby w sytuacji pojawienia się niepokojących zachowań uczniów bądź zdarzeń profilaktycznych. Zachowania nieakceptowalne przez szkołę, uczniowie mogą w sposób umiejętny ukrywać przed nauczycielami co w konsekwencji powoduje brak reakcji ze strony szkoły. Jeśli niewłaściwe zachowania dotyczą Państwa dziecka lub innego dziecka ze środowiska klasowego czy szkolnego, najlepszym rozwiązaniem jest powiadomienie wychowawcy klasy, poprzez rozmowę telefoniczną lub kontakt bezpośredni. W przypadku braku czasu możecie Państwo skorzystać z kontaktu drogą mailową na adres szkoły ze wskazaniem do kogo ma ten mail trafić (pspwrzos@wp.pl). Jeśli chcecie państwo zachować anonimowość możecie skorzystać z Anonimowej Skrzynki Na Sygnały. Mamy nadzieję, że przy właściwej współpracy będziemy mogli wspólnie rozwiązać problemy naszych dzieci i zapobiegać zdarzeniom niepożądanym.

Serdecznie dziękujemy i liczymy na Państwa zrozumienie i pomoc.

Procedura_przebywania_rodzicow.docx

Wirtualna_pomoc_nauczyciela.doc